Sıkça Sorulan Sorular

www.firmarehberibul.com 420'den fazla sektörde yer alan firmaların internet ortamında ihtiyaç duydukları tanıtım hizmetini sağlayarak firmaların internet ortamında kolay bulunur olmasını sağlayan bir Firma Rehberi platformudur. 

Bu firma rehberine firma olan herkes üye olabileceği gibi usta,tamirci, bakıcı gibi serbest çalışan insanlarda üye olabilir.

www.firmarehberibul.com firma rehberine üye olduğunuz takdirde internet ortamında daha kolay ve daha hızlı bulunur olacağınız gibi xaman içerisinde yeni müşteriler kazanarak kazancınızı artıracaksınız. 

www.firmarehberibul.com adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Firma Ekle butonundan üye olabilir ve kendinize en uygun paketi seçerek satın alabilirsiniz. 

Firma rehberimiz de firmaların ihtiyaç ve gereksinimlerine göre standart paket, silver paket ve gold paket olmak üzere 3 farklı paket belirlenmiştir. 

Ustalar, tamirciler,boyacılar ve küçük esnafımız için standart paket uygun olur. Orta ölçekli ürünü olan ve ilanlar yayınlamaya ihtiyaç duyan firmalarımız için silver paket uygun olurken diğer paketimiz olan gold paket ise büyük ölçekli firmalarımızın tercih etmesi gereken paketimizdir.

www.firmarehberibul.com firma rehberi platformunda üyelik ücretleri, reklam ücretleri ve diğer tüm hizmetlerin ödemesini Havale-Eft ve kredi kartına taksitli ödeme seçeneklerini kullanarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

www.firmarehberibul.com adresinde yapmış tüm ödemeler güvenlidir. Ödeme Altyapımız BDDK lisanslı ödeme kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca sitemizde ödeme güvenliği için gerekli olan SSL sertifikası ile ödemeleriniz güvence altındadır. 

Evet www.firmarehberibul.com firma rehberine üye olan herkese bir üyelik sayfası tanımlanacaktır. 

Üye olan firmalar kendilerine tanımlanan firma sayfasında firmalarının iletişim, adres, mail, telefon ve çalışma saati bilgilerini güncelleyebilecekleri gibi firma resimleri, firma hakkında açıklama ve anahtar kelime bilgilerini güncelleyebilirsiniz. 

www.firmarehberibul.com firmalara sadece üyelik sayfasını açıp bırakmıyor. Bir çok alanda firmalara yardımcı oluyor. Bunlardan bir tanesi seo hizmeti, bir diğer hizmetimiz banner hazırlama hizmetimiz, diğer hizmetimiz ise tanıtım yazısı hazırlama ve yayınlama hizmeti. Firma rehberimize üye olup kazancınızı artıracağınız gibi ek hizmetleri alarak kazancınızı daha da artırabilirsiniz.

Se yani Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu firmaların internet ortamında üst sıralara çıkmaları için yapılması gereken çalışmaların tümüne denir. Seo bilinçli kişiler yani uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Biz www.firmarehberibul.com firma rehberi olarak uzman ekibimizle üye firmalarımızın talep etmesi durumunda rakip analizlerini yaparak uygun anahtar kelimeleri belirleyerek firmalarımızın en kısa sürede üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Ayrıca firma açıklamasını firmamızın anahtar kelimelerine uygun bir şekilde makale olarak yazıp hazırlıyoruz. 

Firma rehberimiz tarafından verilen seo hizmetini satın almanız durumunda firmanızın internet ortamında bulunması çok daha kısa sürecektir. Eğer siz seo alanında uzman değilseniz girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda üst sıralara gelmeniz 7-8 ay olacaksa bu bilgiler uzman ekibimiz tarafından girildiği takdirde üst sıralara gelmeniz 3-4 ay gibi bir süre alacaktır. Bu hizmeti almak sizin ve firmanızın yarı yarıya tasaruf etmesini sağlar.

www.firmarehebribul.com olarak firma rehberi platformumuzda haberler kısmında firmal hakkında haber tanıtım yazısı yayınlıyoruz. Firmalar bu alanda kendi  hazırladıkları haber ve tanıtım yazılarını paylaşacağı gibi bizim uzman ekibimiz tarafından seo uyumlu ve %100 özgün içerikli firma haber/tanıtım yazılarını paylaşabilirler. Biz uzman ekibimizle firmaların emrindeyiz. Daha kısa zamanda internette üst sıralara çıkmak için ekibimizden destek alın.

Haber/Tanıtım yazısı hizmetini almanız firmanızın internet ortamında daha iyi bir şekilde anlatılmasını tanınmasını sağlar. Özgün bir şekilde hazırlanmış bir haber içeriği veya tanıtım yazısı firmanın arama motorlarından daha çabuk görülmesini ve üst sıralara çıkmasını sağlar. Sizde internet ortamında daha kolay bulunur olmak için firma rehberimizin sağlamış olduğu bu hizmeti almalısınız. Bu hizmet size yeni müşteriler akzandırarak gelirinizin artmasını sağlar.

www.firmarehberibul.com olarak firmaların firma rehberi platformumuzda ana sayfa ve diğer birçok sayfa ve alanda firmaların reklamlarını yapıyoruz. Bu reklamlar için gerekli olan görselleri firmalar kendileri bize gönderebileceği gibi biz uzman ekibimizle reklam bannerlarını reklam ölçülerinde tasarımı ile birlikte hazırlıyoruz. 

www.firmarehberibul.com üye olan firmaların tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için firmalara açılış, kampanya, duyuru ve fırsatlarını daha geniş kitlelere duyurabilmesi için başlıklı ve başlıksız olarak toplu sms hizmeti sağlar.

www.firmarehberibul.com üye olan firmaların tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için firmalara açılış, kampanya, duyuru ve fırsatlarını daha geniş kitlelere duyurabilmesi için başlıklı ve başlıksız olarak toplu sms hizmeti sağlar.

www.firmarehberibul.com üye olan firmaların tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için firmalara açılış, kampanya, duyuru ve fırsatlarını daha geniş kitlelere duyurabilmesi için başlıklı ve başlıksız olarak toplu sms hizmeti sağlar.

Toplu sms hizmeti sizin ve firmanızın kampanya, etkinlik, duyuru ve fırsatlarının daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Firmarehberibul.com | 2022

Iyzico