Kemal Usta Yemek Hizmetleri

Kemal Usta Yemek Hizmetleri

Kayabaşı Mah. Kocasinan Blv. 409 Kocasinan, Kayseri
Cep Onaylı
Kurumsal Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Yemek-Catering

50 Yıl Önce Lokanta Sektöründe Hizmet Vermek Amacıyla Kurulan Kemal Usta, Kuruluşunun 20. Yılında Tabldot Yemek Hizmeti Vermeye Başlamıştır. Sektörde Verdiği Kaliteli Hizmetle Lider Konumdadır.

Kemal Usta Yemek Hizmetleri Hakkında

50 yıl önce lokanta sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan KEMAL USTA, kuruluşunun 20. Yılında tabldot yemek hizmeti vermeye başlamıştır. Sektörde verdiği kaliteli hizmetle lider konumdadır.

 

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan KEMAL USTA, alt yapısını sürekli geliştirmekle ve personelini eğitmektedir. 

Kamu kurum ve kuruluşları, askerî birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına tabldot yemek hizmetinin yanında organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir. 

 

Ciddi bir sorumluluk gerektiren toplu yemek organizasyonunda “her şey kusursuz olmalıdır” görüşünü savunarak, hizmet sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, sağlık ve lezzet ilkesine sadık kalarak girdiğimiz her işte eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz. 

 

KEMAL USTA olarak verdiğimiz hizmetlerde kalite, güvenilirlik ve fiyat politikası ile tüketicilerin birinci tercihi olmak, profesyonel kadromuz ve modern ekipmanlarımızla Kayseri’nin en seçkin kurum ve kuruluşlarına en iyi şekilde hizmet vermek önceliklerimiz arasında yer almaktadır. 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00 - 17:00
Cumartesi 08:00 - 17:00
Pazar 08:00 - 15:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Firmarehberibul.com | 2022

Iyzico